Yasal Uyarı

 • EvdenKacmak.Com Sitesini Kullanan Herkes Aşağıda ki Maddeleri Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılır.
 • EvdenKacmak.Com Reklam ve Seo Gibi Hizmetlerden Kar Etmek Amaçlı Yayın Yapan Kişisel Bir Sitedir. Kesin Olarak Sitemiz Bir Kurum Hizmeti Değildir, Hiç Bir Kurum İle Bir Bağı Yoktur. 
 • EvdenKacmak.Com Olarak 18 Yaşının Altındaki Kişilerin Evden Kaçması Kesin Olarak Yanlış Olduğunu Size Onarılmaz Zararlar Açacağını Hatırlatırız. Sizlerde 18 Yaşından Önce Evden Kaçmanın  Çeşitli Suçlara ve Mağduriyetlere Yol Açacağını Unutmayınız. Kanunlara Aykırı İşler Yapmaktan ve Size-Ailenize Zarar Verecek İşlerden Uzak Durunuz.
 • EvdenKacmak.Com Sitesinde,  Sayfalarda İlave Yasal Uyarı Olarak Aksi Belirtilmedikçe Güvenlik Amacıyla Mail, Telefon, İnstagram Gibi İletişim Bilgileri Paylaşmak Yasaktır, Biz Fark Ettikçe Sileceğiz Eklenen İletişim Bilgilerini. Buna Rağmen Paylaşılan Bilgiler Tamamen Engellenemeyeceği İçin Paylaştığınız Her Bilgide Sorumluluk Sizindir.
 • EvdenKacmak.Com Sizi Evden Kaçmaya Teşvik Etmez. Bu Siteyi Kullanan Arkadaşlara Sorunlarını Önce Aile İçinde, Aile İçinde Çözüm Bulunamaması Durumunda Hukuki Yollardan Çözmeleri Gerektiğini Vurguluyoruz. Doğacak Zararlardaki Tüm Hukuki Sorumluluk Ziyaretçinin Kendisine Aittir.
 • EvdenKacmak.Com Sitesi Zaten Evden Kaçmayı Kafasına Koymuş İnsanların Hata Yapmalarını Önlemek, Hayatlarını Riske Etmemek ve İntiharın Eşiğindeki İnsanların Daha Az Zararla Veya Daha Farklı Çözümlere Yönlendirilerek Sorunlarını Çözmelerini Amaçlar. Unutulmamalıdır ki Evden Kaçmayı Düşünen Birisi İntihar Etmekten Evden Kaçmak Seçeneği İle Vazgeçmiştir.
 • EvdenKacmak.Com Sizden Asla Ücret Talep Etmez. EvdenKacmak.Com Adına Sizden Para İsteyenlere İtibar Etmeyiniz. Benzer Kaynaklı Sorunlardan Ziyaretçinin Kendisi Sorumludur.
 • EvdenKacmak.Com Sitesi Sizlere Fayda Sağlamak Adına Kurulmuş Kişisel Bir Sitedir. Kanuna Aykırı İşler Yapmaktan Uzak Durun. Sizi ve Çevrenizdekileri Tehlikeye Atacak Durumlardan Sakının. 
 • EvdenKacmak.Com Sitesini Ziyaret Eden Kişiler Evden Kaçmayı Düşünen ve Bu Yolda Google Gibi Arama Motorlarında Arama Yapıp Sitemize Gelen Ziyaretçilerdir. Yani Sitemiz Bilim Araştırmaları Yapan Birinin Ya da Kariyer Araştırmaları Yapan Birinin Karşısına Çıkmaz. Özel Olarak Evden Kaçmayla İlgili Bir Araştırma Yapılıyorsa Karşınıza Çıkar.
 • EvdenKacmak.Com Sitesinde Yanlış Ya da Sizi Rahatsız Eden Bir Yazı Gördüğünüz Takdirde Anında İletişim Sayfamızdan Bize Ulaşın En Kısa Sürede Düzeltme Yapılacaktır.
 • EvdenKacmak.Com Sitesine Gelen Ziyaretçiler Kimseye Anlatamadıkları Sorunlarını İnsanlarla Paylaştıkları İçin Yorumlarımızla Onları Ümitsizliğe Yönlendirecek Yorumlardan Kaçınalım. Ayrıca Yorumlarınızdan Dolayı Sorumluluğun Sizde Olduğunu ve Suç İçerebilecek Mesajlarınız Nedeniyle Hakkınızda Suç Duyurusunda Bulunabileceğini Unutmayınız.

Evden Kaçmak Yasal Uyarı

EvdenKacmak.Com