Parasız Evden Kaçmak

Evden kaçmak iki şeye muhtaçtır. Para ve Size sahip çıkacak birisi.

Parasız evden kaçmak size sahip çıkan birisi yoksa zordur. Gerçi bu size göre değişir ama yine de para evden kaçmada önemli rol oynar. Para yoksa size uygun çözümler üretmek gerekir.

 

Parasız Evden Kaçmak

Parasız Evden Kaçmak

Evden kaçmak için acele etmeyin. Sorunlarınıza çözüm üretmeniz gerekecek bunun için zamana ihtiyacınız var. Sorunlarınızı evdenkacmak.com sitesi üzerinden de paylaşabilirsiniz. Burada sorunlarınıza yönelik çözümler üretelim. Para olmadan evden kaçmak ancak size sahip çıkan birisinin olması ile mümkündür. Çalışacağınız iş, kalacağınız yer gibi sorunlarınızın çözülmesi gerekecek. Bu nedenle bu zorlu yolculuğa çıkmadan kafanızı ellerinizin arasına alın uzun uzun düşünün. İçinize de kapanmayın. Para önemlidir ama parasızda olmazsa olmaz diye birşey yoktur. Bu sizin durumunuza göre değişir. Yeteneklerinize göre değişir. Mesela bilgisayardan anlayan bir insan her yerde barınabilir. Kimse paran var mı diye sormaz. eviniz işiniz hazır da olabilir.

Evden kaçmak kişiye göre kolay ya da zor sonuçlar doğurabilir parası olmayanlar açısından. Parası olan insanın yaşına göre değişir sorunlar. Evden kaçmak konusunu kafanızda netleştirin sonrasında çözümler üretmek konusunda çalışma yapınız.

Yorumlar

12 Yorum - "Parasız Evden Kaçmak"

avatar
En Yeniler Eskiler
Ramazan
Ziyaretçi
Ramazan

Parasız nasıl evden kaçabilirim nasıl bir şey yaparımda evden kaabilirim. yıllardır ailemden şiddet förüyorum ne olur bir akıl verin. İnstagram hesabımı size yazdım

Mai
Ziyaretçi
Mai

Merhaba parasız insanlar için irtibat kurmayı iyi bulmuşsunuz bende ekledim ismimi yardımcı olursanız sevinirim.

Fidayda
Ziyaretçi
Fidayda

Parasız evden kaçarsan geri dönersin. Geri döneceksen seni paralarlar. ama yine parasız olursun 🙂

Gizem
Ziyaretçi
Gizem

Katılıyorum sana parasız kaçarsan paralarlar ama yine parasız kalırsın 🙂 tuttum bunu

Hilal
Ziyaretçi
Hilal

Parasız evden kaçmak gerçekten zor bende evden kaçmak istiyorum ama para olmadan nasıl yapacağımı bilmiyorum. Geri dönmek zorunda kalırsam diye korkuyor insan. Size yazdım haber bekliyorum.

Farmer
Ziyaretçi
Farmer

Parasız evden kaçmak gerçekten sorun. Para olmadan eve bulmak sorun. 1 ay maaş alana kadar idare etmek zor ama bu tespitiniz güzel. (Evden ayrılmak istiyorsunuz ancak paranız yok bu durumda size bir zaman boyunca sahip çıkacak bir ev arkadaşı ile para sorununu aşabilirsiniz).

Hakan mert
Ziyaretçi
Hakan mert

Evden kaçacaksan paraya ne gerek var.

Uğur Soyder
Ziyaretçi
Uğur Soyder

Para evden kaçmak için önemlidir yoksa dünyanın sonu değildir.

Gülay Önder
Ziyaretçi
Gülay Önder

Parasız olmak önemli değil evden kaçmak istemek önemli. Evden kaçacaksanız kaçarsınız.

Haldun Büyük
Ziyaretçi
Haldun Büyük

para hiç önemli değil. Kaçmak istiyorsan illaki birisi sahip çıkar.

Veli Uçar
Ziyaretçi
Veli Uçar

Parasızda olsan yürü be sokaklar ağlasın. Öyle bir kaç ki evden kaçmak neymiş herkes görsün. Yokluğun onlarda yara kalsın.

Özlem Çile
Ziyaretçi
Özlem Çile

Hem parasız hem pulsuz hadi evden kaç kaçabilirsen