Kaçmak İstiyorum Nereye Olursa Olsun

Aile içi sorunlardan insan bazen çok bunalır ve nereye olursa olsun kaçmak ister. Aslında hepimiz zaman zaman bu tür durumlar yaşamışızdır ancak bazı aileler gerçekten yaşanacak gibi değildir. Aile içi şiddet, baskı, kısıtlama artık dayanılmaz hale gelmiştir hayat. Bu noktaya gelmiş insanlar evden kaçmak istediklerinde yapacaklarını sırasıyla yazıyorum; Öncelikle sakin olmak zorundasınız, aceleyle evden kaçarsanız evden kaçmanın en kötü hali olan geri eve dönmek kısmını yaşamaktan kaçamazsınız. Daha sonra evden kaçmak isteğinizi birilerine anlatmalısınız.

Kaçmak İstiyorum Nereye Olursa Olsun

Kimseye anlatamazsanız aşağıdan yorum kısmından sorabilirsiniz ve evdenkacmak.com ziyaretçileri size cevap verecektir. Ya da özel sorularınız için yukarıdan Sorunlarını Paylaş ya da İletişim sayfasından bize sorabilirsiniz. Aile içi sorunlar hayatımızı iyice çekilmez yaptığında aklımıza intihar gibi olmayacak işler gelebilir. Tabi bizim ne olursa olsun değerli hayatımızı böyle basit sorunlara kurban etmemiz doğru değil. Sonuçta hayatımız herşeyden değerlidir. Sorunlardan bir şekilde kurtulmak mümkün ama ölünce geri dönmek mümkün değildir. Kişisel görüşüm olarak intihar etmektense herşeyi yapabiliriz. Madem öleceğiz! Öyle değilmi? Bunun için intihar etmek her şartta yanlıştır.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Kaçmak İstiyorum Nereye Olursa Olsun"

avatar
En Yeniler Eskiler
Sariye
Ziyaretçi
Sariye

Bende kaçmak istiyorum beni de alın yanınıza 🙁 demek isterdim ama 18 yaşında değilim şuan. 18 olmayı bekliyorum

Dilek
Ziyaretçi
Dilek

Aynen bende kaçmak istiyorum nereye olursa artık. Bıktım usandım bu hayattan. Herkes bir yerden üzerime geliyor yeter artık.