Kaçmak İstiyorum Nereye Olursa Olsun


Aile içi sorunlardan insan bazen çok bunalır ve nereye olursa olsun kaçmak ister. Aslında hepimiz zaman zaman bu tür durumlar yaşamışızdır ancak bazı aileler gerçekten yaşanacak gibi değildir. Aile içi şiddet, baskı, kısıtlama artık dayanılmaz hale gelmiştir hayat. Bu noktaya gelmiş insanlar evden kaçmak istediklerinde yapacaklarını sırasıyla yazıyorum; Öncelikle sakin olmak zorundasınız, aceleyle evden kaçarsanız evden kaçmanın en kötü hali olan geri eve dönmek kısmını yaşamaktan kaçamazsınız. Daha sonra evden kaçmak isteğinizi birilerine anlatmalısınız.

Kaçmak İstiyorum Nereye Olursa Olsun

Kimseye anlatamazsanız aşağıdan yorum kısmından sorabilirsiniz ve evdenkacmak.com ziyaretçileri size cevap verecektir. Ya da özel sorularınız için yukarıdan Sorunlarını Paylaş ya da İletişim sayfasından bize sorabilirsiniz. Aile içi sorunlar hayatımızı iyice çekilmez yaptığında aklımıza intihar gibi olmayacak işler gelebilir. Tabi bizim ne olursa olsun değerli hayatımızı böyle basit sorunlara kurban etmemiz doğru değil. Sonuçta hayatımız herşeyden değerlidir. Sorunlardan bir şekilde kurtulmak mümkün ama ölünce geri dönmek mümkün değildir. Kişisel görüşüm olarak intihar etmektense herşeyi yapabiliriz. Madem öleceğiz! Öyle değilmi? Bunun için intihar etmek her şartta yanlıştır.

5
Yorumlar

4 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
5 Yorum yazarları
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
YİĞİT ZORLU

Bende kaçmak istiyorum 16 yaşındayım ailemden bıktım usandım kaçarsam okulu büyük ihtimal bırakırım maddi kaynağım olmadığı için tek kaçmam asla en azından beraber omuz omuza verebileceğim 2-3 arkadaş bulursam özgüvenim artar ve de hayatuma daha kolay ve mutlu devam edebilirim

Firdevs

16 yaşında evden kaçman doğru değil ki. Hem kaçsan bile polisler iki günde bulur getirirler seni. O zaman daha büyük sorunlar ortaya çıkar.

isimsiz

Bende evden ayrilmak istiyorum yasim 19 peki evden ayrilinca ne yapacağım onu bilmiyorum nerde calisacagim ? Her is gelir elimden bilmedigim is yok lise bir terk okul durumum ailemin yzunden cok çalıştım bu yasima kadar.

Sariye

Bende kaçmak istiyorum beni de alın yanınıza 🙁 demek isterdim ama 18 yaşında değilim şuan. 18 olmayı bekliyorum

Dilek

Aynen bende kaçmak istiyorum nereye olursa artık. Bıktım usandım bu hayattan. Herkes bir yerden üzerime geliyor yeter artık.