Hakkımızda

Biz Kimiz?

EvdenKacmak.Com İnternet tasarım, seo, reklam ve benzeri hizmetlerden gelir sağlayan kişisel bir sitedir. Ancak gönüllü yazarlarımız ve ziyaretçilerimizin yorumlarıyla evden kaçmak konusunda iyice uzman hale gelen EvdenKacmak.Com gönüllü olarak yayına devam etmektedir.

 

Evden Kaçmak Hakkında

Evden Kaçmak Hakkında

Amacımız

EvdenKacmak.Com Sitesi Olarak Amacımız Evden Kaçmayı Sorunlarından Kurtulmanın En Kolay Ya da Tek Yolu Olarak Gören Arkadaşlara Hata Yapmamaları İçin Sorunları Çözme Aşamasında Bilgi Paylaşımı Yapmaktır. Kimseye evden kaç çok iyi olur diyemeyeceğimiz gibi kimseye de evden kaçma bu kötüdür diyemeyiz. Bize düşen sorunlarınızı dinlemek ve sizlere elimizden geldiği ölçüde ve yasalara uygun bir şekilde bilgi vermektir.

Yasal Uyarı

Öncelikle Yasal Uyarı sayfamızı ( https://www.evdenkacmak.com/yasal-uyari/ ) incelemenizi öneririz. Bunun haricinde 18 yaşının altındaki kişilerin evden kaçması önerilmez. Ancak yine de sorunlarınızı bize yazın evden kaçmanız konusunda bilgi veremesek de sorunlarınız konusunda yardımcı olabiliriz.

Evden Kaçmak

Malumdur ki Bir İnsan Evden Kaçmaya Karar Vermişse Hayatında Yolunda Gitmeyen Olaylar Olmaktadır. Bu Durumlarda İnsanlar İntiharla Birlikte Evden Kaçmayı da Akıllarının Bir Köşesinde Tutarlar. Bu Durumlarda Kişinin İntihar Etmesindense Diğer Yolları Denemesini Tercih Ederiz. Ve Seçilen Bu Yol Evden Kaçmak İse Bu Yolda da Zarar Görmemeleri İçin Onların Hata Yapmalarını Engellemek, Karşısına Çıkacak Zorluklar ve Çıkmazları Kendisiyle Paylaşmak İsteriz. Yasal Uyarı Sayfamızda da Paylaştığımız Gibi EvdenKacmak.Com Size Evden Kaçmayı Öğütlemez, Sorunlarınızı Aile İçinde Çözmeyi, Olmuyorsa Hukuki Yollardan Sorunlarınızı Çözmeyi, Eğer Oda Olmuyorsa İntihar Etmek Yerine Evden Kaçmayı Tercih Etmeniz Durumunda Çıktığınız Bu Yolda Yeni Hatalara Düşmenizi ve Suç İşlemenizi Önlemek Adına Sizlerle Her Türlü Bilgi Paylaşımını Yapmaya Hazırdır.

Genelde Aile İçi Sorun Yaşayan İnsanlar İntihar Etmeyi Düşünür. Bu Elbette En İstenmeyen sonuçtur. Bu Siteyi Yayına Başlatma Kararı Verdiren Durumda Budur. İntihar Etmek En Son Seçenek Değil Demenin Sanal Versiyonudur. İntihar Edeceğine Her şeyi Yapmak Daha Akıllıca Geliyor. Zira Ölüm Çok Farklı Bir şey Sorunların Çözümlerine Alternatif Olamaz. Her şeyin Bittiği Noktadır İntihar. Ama Sorunlarınızın Çözümüne Alternatif Olarak Gördüğünüz Evden Kaçmak Yasalara Uygun Yapıldığı Takdirde Size Bir Çözüm Fırsatı Sunabilir. İşte Bu Noktada Sorunlarınızı Dinlemek Sizlere Yardımcı Olmak İsteriz. Unutmayın EvdenKacmak.Com Size Evden Kaçmayı Öğütlemez Zaten Evden Kaçmak İsteyenlere Sorun Yaşamamaları Konusunda, Suç İşlememesi ve Daha Büyük Mağduriyetlere Sebep Olmaması Açısından Yardımcı Olmayı Hedefler ve 18 Yaşının Altında ki İnsanların Evden Kaçmasını Asla Tavsiye Etmez ve Onaylamaz.

Evden kaçmak ile ilgili sorunlarınızı aşağıdan yorum kısmından evdenkacmak.com’un evden kaçmak konusunda tecrübeli ziyaretçileri ile paylaşabilirsiniz ya da yukarıdan sorunlarını paylaş ve iletişim sayfalarından özel olarak bize de yazabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar