Evden Nasıl Kaçabilirim

Evden nasıl kaçabilirim sorusu anahtar sorusudur evden kaçmak isteyen birisi için. Sorunlar ağır gelmiştir ve evden kaçmak, sorunlardan insanlardan kaçmak son, belki de tek çareydi ve kaçmak istiyordu. Bazen hepimiz evden kaçmayı düşünürüz ancak dikkat etmek gerekir.

 

Evden Nasıl Kaçabilirim

Evden Nasıl Kaçabilirim

Evden kaçmak daha büyük sorunlara gebedir her zaman. Sitemiz yayın gereği kimseye kaç ya da kaçma deme lüksümüz yok ancak sorunları iyi tespit etmek gerekir. Bizler sadece sizlerin sorunlarını dinleyip çözümler üretebiliriz sizin için. Bu nedenle sorunlarınızı bizimle paylaşın birlikte çözüm üretelim. 

Evden kaçmak kişiye bölgeye ve sorunlara göre farklı gelişir ve farklı sorunlar ortaya çıkarır. sizde bu yolda hata yapmamak için ne yapacaksanız iyice düşünmenizi tavsiye ederiz. 

Bunun dışında 18 yaş altının evden kaçmasını önermeyiz ama yinede sorunlarınızı dinlemek isteriz belki daha farklı çözüm yolları üretebiliriz. Sizin büyüttüğünüz sorunlar belki de o kadar büyük değildir. Belki farklı bir bakış açısıyla sorunlar fırsata dönüşecek. Başkalarının gözünden sorunları incelemek her zaman çözüm ortaya koyar. İçinize kapanıp kalmayın sorunların sizi yiyip bitirmesine izin vermeyin.

Yorumlar

23 Yorum - "Evden Nasıl Kaçabilirim"

avatar
En Yeniler Eskiler
Göktuğ
Ziyaretçi
Göktuğ

Merhaba 17 yaşındayım ve ben de kesinlikle evden kaçmak istiyorum çok düşündüm plan kurdum fakat tek başıma kaçmak istemedim bu yüzden de kendime yol arkadaşı arıyorum kız veya erkek fark etmez yaş fark etmez
kesinlikle ciddiyim bir miktar param var bütün her şeye açığım yeter ki
yanım da bir yol arkadaşım olsun . Bu arada kaçmamın sebebi tamamıyla
aile değil ben her şeyden her kezden sıkıldım ve bambaşka bir hayat istiyorum.
Bana ulaşmak isterseniz numaramı verebirim böylelikle daha rahat konuşabiliriz.

OKAN
Ziyaretçi
OKAN

18 yaşındayım evden kaçacağık bunaldım herşeyden
Kalacak yer olanlar yazın lütfen

Ece
Ziyaretçi
Ece

Ben de çaresizim. Tamamen kaçıp gitmek istiyorum ve birkaç kişi birlikte olursak birbirimize destek olabiliriz gibi geliyor. Lütfen gerçekten fikir alışverişi yapmak isteyenler mail göndersinler. Umarım hepimiz hayatımızı düzene sokabiliriz.

ece
Ziyaretçi
ece

bana ulaşır mısın

Buse
Ziyaretçi
Buse

Merhabalar ben 18 yaşında genç bir bayanım evden kaçmak istiyorum kaçmak gibi değilde Bodrum’a sevgilimin yanına gidecem o beni alıp kaçıracak size sorum şudur beni bulmamaları için napmalıyım erkek arkadaşım 22 yaşında 3 senedir beraberiz zorla nişanlandırıldım ve zorla cinsel ilişki ve zorla evlendirmeye kalkışıyorlae benim tek korkum beni bulurlarmı bulmamaları için napmalıyım

aley
Ziyaretçi
aley

telefonumda kart takılı olmasa ıp adresinden falan takip edilip bulunur muyum?

Ebrar
Ziyaretçi
Ebrar

Eğer ailen polise haber verir ise bulunursun ama sende şöyle yapabilirsin yanına bir miktar para alıp hani belediyenin yaptığı o telefonlardan konusabilirsin

Sümeyye
Ziyaretçi
Sümeyye

Adım Sümeyye 18 yaşındayım Kayseride oturuyorum. Ailemden okuldan her şeyden sıkıldım bunaldım evden kaçmak istiyorum ama şuan param yok ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.

Ece
Ziyaretçi
Ece

Sümeyye merhaba. Ben de aynı durumdayım. İşim bile var ama gözüm görmüyor. Sana da yakındayım. Benim isteğim kaçıp tamamen farklı bir şehre gidip izimi bir daha hiç bulunmayacak şekilde sildirmek, yakın tarihte de yazmışsın. Dilersen mailimden haberleşebiliriz. Adım ece bu arada, umarım birbirimize destek olamasak da sen bir yolunu bulursun.

ece
Ziyaretçi
ece

ben de çok benzer durumdayım haberleşelim mutlaka

OKAN
Ziyaretçi
OKAN

Merhaba lütfen yardımcı olun bende evden kaçmak istiyorum hertürlü desteği veririrm çalışmakdan gücenmem

Şerife
Ziyaretçi
Şerife

26 yaşındayım halen ailemden şiddet görüyorum evden kaçmak ve kendime yeni bir hayat kurmak istiyorum ama nasıl yapacağım konusunda fikrim yok ne olur yardımcı olun bilgi verin. Size yazdım iletişimden de.

Uğur
Ziyaretçi
Uğur

21 yaşındayım. Kayseriliyim evden kaçmak istiyorum tek başıma kaçamıyorum birlikte ev tutacak arkadaş varsa yazın haberleşelim.

Zelal
Ziyaretçi
Zelal

Merhabalar Diyarbakır’da yaşıyorum 18 yaşına yeni girdim. Sorunlarınızı anlatın diyorsunuz ama benim ailemin kendisi komple sorun. Nereden başlayım bilemedim. Evden kaçmak istiyorum ama nasıl yapacağım nereye gideceğim konusunda hiçbir fikrim yok bundan dolayıda cesaret edemiyorum ne olur yardımcı olun. Sorunlarını paylaş sayfasından yazdım size. Cevap bekliyorum.

Ece
Ziyaretçi
Ece

Zelal merhaba. Yukarıda diğer bir yorum yazan arkadaşa da belirttim. Tamamen kurtulup farklı bir hayat yaşamak istiyorum. Ben de pek cesur değilim ama iki-üç kişi olursak daha rahat ederiz, birbirimize destek oluruz gibi geliyor. Ciddiysen en azından fikir alışverişi için mail atabilirsin. Senin için de en iyisini diliyorum.

Merve
Ziyaretçi
Merve

Bende kaçmak istiyorum

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

17 yaşındayım evden kaçmak istiyorum nasıl kaçacağımı bilmiyorum size yazdım özelden yardımcı olursanız sevinirim.

Furkan
Ziyaretçi
Furkan

İstanbulda yaşıyorum , 19 yaşında erkeğim evden kaçmak istiyorum size yazdım ama buradan da tekrar yazıyorum evden kaçmak istiyorum ama endişelerim var. Cevap verirseniz sevinirim.

Selma
Ziyaretçi
Selma

Öncelikle merhabalar. Evden kaçmak istiyorum. 21 yaşındayım Afyon’luyum. malum herkesin sorunu gibi bazı aile içi sorunlarım var, sorunlarımla ilgili size yazdım, Selma gmail olan adres. Yardımcı olun ne olur artık bunaldım iyice. Bir an önce kurtulmam gerekiyor.

Kayser
Ziyaretçi
Kayser

Sorunların kişiye göre değişmesi kötü. Bu sorunları nasıl aşabileceğimiz üzerine bir makale yazar mısınız?