Evden Nasıl Kaçabilirim

Evden Nasıl Kaçabilirim

Evden nasıl kaçabilirim sorusu anahtar sorusudur evden kaçmak isteyen birisi için. Sorunlar ağır gelmiştir ve evden kaçmak, sorunlardan insanlardan kaçmak son, belki de tek çareydi ve kaçmak istiyordu. Bazen hepimiz evden kaçmayı düşünürüz ancak dikkat etmek gerekir.

Evden kaçmak daha büyük sorunlara gebedir her zaman. Sitemiz yayın gereği kimseye kaç ya da kaçma deme lüksümüz yok ancak sorunları iyi tespit etmek gerekir. Bizler sadece sizlerin sorunlarını dinleyip çözümler üretebiliriz sizin için. Bu nedenle sorunlarınızı bizimle paylaşın birlikte çözüm üretelim. 

Evden kaçmak kişiye bölgeye ve sorunlara göre farklı gelişir ve farklı sorunlar ortaya çıkarır. sizde bu yolda hata yapmamak için ne yapacaksanız iyice düşünmenizi tavsiye ederiz. 

Bunun dışında 18 yaş altının evden kaçmasını önermeyiz ama yinede sorunlarınızı dinlemek isteriz belki daha farklı çözüm yolları üretebiliriz. Sizin büyüttüğünüz sorunlar belki de o kadar büyük değildir. Belki farklı bir bakış açısıyla sorunlar fırsata dönüşecek. Başkalarının gözünden sorunları incelemek her zaman çözüm ortaya koyar. İçinize kapanıp kalmayın sorunların sizi yiyip bitirmesine izin vermeyin.

Evden Nasıl Kaçabilirim

Evden Nasıl Kaçabilirim

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum - "Evden Nasıl Kaçabilirim"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
aley
Ziyaretçi
aley

telefonumda kart takılı olmasa ıp adresinden falan takip edilip bulunur muyum?

Sümeyye
Ziyaretçi
Sümeyye

Adım Sümeyye 18 yaşındayım Kayseride oturuyorum. Ailemden okuldan her şeyden sıkıldım bunaldım evden kaçmak istiyorum ama şuan param yok ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.

Şerife
Ziyaretçi
Şerife

26 yaşındayım halen ailemden şiddet görüyorum evden kaçmak ve kendime yeni bir hayat kurmak istiyorum ama nasıl yapacağım konusunda fikrim yok ne olur yardımcı olun bilgi verin. Size yazdım iletişimden de.

Uğur
Ziyaretçi
Uğur

21 yaşındayım. Kayseriliyim evden kaçmak istiyorum tek başıma kaçamıyorum birlikte ev tutacak arkadaş varsa yazın haberleşelim.

Zelal
Ziyaretçi
Zelal

Merhabalar Diyarbakır’da yaşıyorum 18 yaşına yeni girdim. Sorunlarınızı anlatın diyorsunuz ama benim ailemin kendisi komple sorun. Nereden başlayım bilemedim. Evden kaçmak istiyorum ama nasıl yapacağım nereye gideceğim konusunda hiçbir fikrim yok bundan dolayıda cesaret edemiyorum ne olur yardımcı olun. Sorunlarını paylaş sayfasından yazdım size. Cevap bekliyorum.

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

17 yaşındayım evden kaçmak istiyorum nasıl kaçacağımı bilmiyorum size yazdım özelden yardımcı olursanız sevinirim.

Furkan
Ziyaretçi
Furkan

İstanbulda yaşıyorum , 19 yaşında erkeğim evden kaçmak istiyorum size yazdım ama buradan da tekrar yazıyorum evden kaçmak istiyorum ama endişelerim var. Cevap verirseniz sevinirim.

Selma
Ziyaretçi
Selma

Öncelikle merhabalar. Evden kaçmak istiyorum. 21 yaşındayım Afyon’luyum. malum herkesin sorunu gibi bazı aile içi sorunlarım var, sorunlarımla ilgili size yazdım, Selma gmail olan adres. Yardımcı olun ne olur artık bunaldım iyice. Bir an önce kurtulmam gerekiyor.

Kayser
Ziyaretçi
Kayser

Sorunların kişiye göre değişmesi kötü. Bu sorunları nasıl aşabileceğimiz üzerine bir makale yazar mısınız?