Evden Kaçmak İstiyorum

Evden Kaçmak İstiyorum

Evden Kaçmak İstiyorum Diyen Birçok İnsan Gibi Sizde Evden Kaçma Planları Kurmuşsa Benziyorsunuz. Kesinlikle Evden Kaçılır mı Tepkisini Vermeyeceğiz. Çünkü İnsanların Tükendiği Yerde Evden Kaçmak Düşüncesi Meydana Çıkar.

Bu Tükenmişliği de Çok İyi Anlıyorum. EvdenKacmak.Com’un Yayına Başlama Sebebi de Tam Olarak Budur. Sizlerin Sorunlarınızı Dinlemek Ve Birlikte Çözüm Üretmek. Sorunlarınızı Sorunlarını Paylaş Sayfamızdan Bizimle Paylaşın, Sorunların Üstesinden Beraber Gelelim. Evden Kaçma Düşüncesini Elbette Siz Oluşturmadınız, Evden Kaçma Düşüncesine Girmişseniz Gerçekten Sizi Zorlamışlardır. Bu Konulara En Baştan Değinmek İstemiyorum. Bizim Amacımız Sizin Sorunlarınızı Çözme ve Evden Kaçma Noktasına Gelmişseniz Yeni Sorunlar Yaşamadan Çözümler Üretmenizi Sağlamaktır. Size Evden Kaçmayın Gibi Bir Söylemimiz Asla Olmayacak Bunun Yerine Dediğim Gibi Sorunlarınızı Çözmede ve İlla ki Evden Kaçılacaksa da Bu Aşamayı Sorunsuz Atlatmanızı Sağlamaktır.

Evden Kaçmak İstiyorum

Evden Kaçmak İstiyorum

Maalesef Evden Kaçanlar Genelde Ciddi Ailevi Sorunlarla Yüz Yüze Kalıyorlar. Bu Sorunları Çoğu Zaman Kimseye Anlatamıyorlar, Anlatılsa da Dinlenmiyor Yada Daha Büyük Sorunlara Sebep Oluyorlar. Bu Aşamada Genelde Evden Kaçma Fikri Başlar ve Evden Kaçma Planları Yapılır.14,15,16,17,18 Yaşında ve 18 Yaşından Büyük Kız ve Erkekler Hatta Evli Kadınlar Bile Evden Kaçmak İstiyorum Yada Evliyim Evden Kaçmak İstiyorum Gibi Sözlerle Başlayan Düşüncelerini Evden Kaçmak Eylemiyle Sonlandırıyorlar.
Bu Yolculukta Biz Sizinle Beraberiz. Sorunlarınızı Bize Anlatın Sorunlar İle İlgili Çözümler Bulunamazsa. İlla ki Çıkmazdaysanız, Evden Kaçmanızla İlgili Sorunlarınızı Birlikte Çözeriz. Asla Bizden Evden Kaçma Yada Kaç Gibi Bir Söz Duymazsınız. Bizim Size Tek Yaklaşımımız Her İki Seçenekte de Sorun Yaşamadan Sonuca Ulaşmanızı Sağlamaktır.
Sorunlarınız Bazen Gerçekten Küçük Olabilir. Bu Söylerken Sana Göre Küçüktür Bana Büyük Gibi Bir Ön Yargıya Kapılmayın. Söylemek İstediğim Bu Değil. Farklı İnsanların Sizden Farklı Yetenekleri Sizin Sorunlarınızın Eğlenceli Bir Şekilde Çözümünü Sağlayabilir Yada Sorunları Sizler İçin Bir Fırsata ve Şansa Çevirebilir. Bu Nedenle Sorunlarınızı Bizlerle Paylaşmanız Önemli.
Her Şekilde Evden Kaçmak İstiyorsanız Kaçış Anında ki Sorunları Önceden Anlatalım Size Ona Göre Çözümler Üretin. Yolda Karşınıza Çıkabilecek Sorunlar, Gidebileceğiniz ve Kalabileceğiniz Yerler, Para, Sahip Çıkan Sorunları, İzinizi Kaybettirme, Hukuki Olarak Sorun Yaşamanızı Engellemek, Çalışabileceğiniz İş Gibi Karşınıza Çıkacak Her Sorun Hakkında Sizlerle Sohbet Etmek, Sorunlarınızı Dinlemek ve Birlikte Çözüm Üretmek İsterim. Bu Sebeple EvdenKacmak.Com Sitesini Evden Kaçmak Üzerine Yayına Başlattık Ve Sizlere Yardım Etmeye Çalışıyorum. Sevgilerle…

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "Evden Kaçmak İstiyorum"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Burcu
Ziyaretçi
Burcu

18 yaşındayım evden kaçmak istiyorum ancak bu suç mu_ kanunen başıma bir şey gelir mi bilmiyorum.başka da sorunlarım var. Size yazdım sorunlarımı ilgilenirseniz sevinirim.

tarik
Ziyaretçi
tarik

19 yasindayim evden kacmak istiyorum kafama takilan sorunlar var. Size yazdim yardimci olmanizi istiyorum.

veli uslu
Ziyaretçi
veli uslu

Evden kacmak istiyorum diyen birisi elbette kacmali. Cunku evden kacmasina sebep olan durumdan kurtulmasi gerekir

Kartal Konya
Ziyaretçi
Kartal Konya

Kötüye kullanılıyor mu Çünkü eğer iseniz, polise veya güvenebileceğiniz birine gitmelisiniz. Ailenin sizi anlamadığını düşünüyorsanız ya da sevdikleri şekilde sevmiyorsanız onlarla konuşun. Onlara duyguların ne geçtiğini anlat. Ailenin anlamasını sağlar ve belki de bir uzlaşmaya varabilirsin

Betül Dere
Ziyaretçi
Betül Dere

Bu neden evden kaçtığının sebebine bağlıdır, ancak bunun iyi bir karar olmadığını düşünüyorum, bazı olgun arkadaşlarınızdan veya size yardımcı olacak bazı destek kuruluşlarından yardım isteyebilirsiniz. Bence evde olan her türlü sorundan kaçmak, nereye giderseniz gidin sizi barışçıl bir hale getirmeyecektir.