Evden Kaçmak İstiyorum Nereye Gidebilirim

Evden Kaçmak İstiyorum Nereye Gidebilirim

Evden Kaçmak İstediğinizde Karşınıza Çıkabilecek En Büyük Sorun Hiç Şüphesiz ki Nereye Gideceğiniz ve Nerede Kalacağınızdır. Bu Ciddi Sorun Karşısında Kesinlikle Kendinizi Sağlama Almadan Hareket Etmeyin.

Not : Yeni açılan ücretsiz kalacak yer dayanışması sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. http://www.evdenkacmak.com/ucretsiz-kalacak-yer-dayanismasi/

Bu Sorunlarınızı Mutlaka Bizimle Paylaşın Birlikte Çözüm Bulalım. Sorunlarını Paylaş Sayfamızdan Sorunlarınızı Anlatın, Bizimde Tecrübemizden Faydalanın. Size Neredeyse Her Sayfamızda Söylediğimiz Gibi Evden Kaçmayın Diye Nasihatta Bulunacak Değiliz. Sadece Çözüm Bulma Noktasında Size Yardım Etmektir Amacımız.

Evden Kaçmak İstiyorum Nereye Gidebilirim

Evden Kaçmak İstiyorum Nereye Gidebilirim

Evden Kaçtığınızda Gidebileceğiniz Yer Ve Kalacağınız Yer Hakkında Şu Uyarıları Yapmak İsterim. Otelde Kalamazsınız. Otel Hem Pahalı Hem de İzinizi Anında Bulurlar. Ev Kiralamanız Biraz Pahalı Olur. Bu Sorunlardan Dolayı Önce Gideceğiniz Şehri Belirlemeniz Gerekir, Ardından Kalacağınız Yeri ve Sonrasında Çalışacağınız İşi Belirlemeniz Gerekir. Bunlarda Size Çözülmez Sorunlar Olarak Dönüş Yapabilir. Yukarıda da Dediğim Gibi Bu Sorunları Kendinize Dert Edinip İyice Bunalıma Girmeyin. Unutmayın En Kötü Evden Kaçış Planı Bile En İyi İntihar Planından Çok Daha İyidir. Sonuçta Yaşıyorsunuz, Nefes Alıyorsunuz. Yürüdüğünüz Yol Karanlık Olabilir Ama Varacağınız Sabahlar Aydınlıktır. Asla Karamsar Olmayın, Üzüntüye Kapılmayın, Her Sorun Çözülür.
Evden Kaçmak İstiyorum Ama Nereye Gidebileceğimi Bilmiyorum Durumunu Özetleyen Güzel Bir Söz Var; ”Nereye Gideceğinizi Bilmiyorsanız, Vardığınız Yerin Bir Önemi Yoktur.” Evet Yoktur Çünkü Vardığınız Yerden Geriye Döneceğiniz Yada Döndürüleceğiniz Kesindir. Evden Kaçma Planlarında En Önemli Aşama Bu Sebeple Nereye Gideceğinizin Belli Olup Olmamasına Bağlıdır.16, 17 Hatta 18 Yaşında Bir Genç Evden Kaçarken Bu Noktaya Dikkat Etmedikleri İçin Tekrar Geriye Dönerler Yada Döndürülürler. Nereye Gideceğinizi Bilmiyorsanız, Kalacak Bir Yeriniz Yoksa Kesin Olarak Bizimle İrtibata Geçin Yardımcı Olalım Sorunlarınız Hakkında Asla Fevri Davranarak Kendi Başınıza İyice Çıkmaza Girmeyin. Evden Kaçılacaksa da Olabilir Bir Şekilde Kaçmak Gerekir. Sorunların Hiçbiri Çözülmeden Evden Dışarı Adım Atsanız Pişman Olursunuz.

Kimler Neler Demiş?

18 Yorum - "Evden Kaçmak İstiyorum Nereye Gidebilirim"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Sinem
Ziyaretçi
Sinem

19 yaşındayım evden kaçmak istiyorum ancak nereye gideceğim konusunda sıkıntılarım var yardımcı olur musunuz. Mail adresim yorumumda yazıyor. Dönüş yaparsanız sevinirim.

Umut
Ziyaretçi
Umut

Mailini atsana

Leman
Ziyaretçi
Leman

Merhaba. 24 yaşındayım arkadaşımda 21 yaşında iki kızız. Evden kaçmak istiyoruz. ailevi sorunlarımız var ve artık dayanılma boyutlara geldi sıkıntılar. Ancak ne yapacağımız hakkında hiçbir fikrimiz yok. Ne gibi sorunlar oluşur bilmiyoruz. Size yazdım iletişimden mail adresimi Leman olan

Yücel
Ziyaretçi
Yücel

Merhaba 18 yaşına yeni girdim evden kaçmak istiyorum. ailevi sorunlar yüzünden artık evde durmam mümkün değil. Evden kaçmak istiyorum ama ne yapacağımı ne olacağını vs. hiç bilmiyorum. Size yazdım iletişimden yardımcı olursanız sevinirim.

Suzi
Ziyaretçi
Suzi

23 yaşındayım evden kaçmak istiyorum bartında yaşıyorum aile içi sorunlar bıktırdı canımdan ya kaçacam ya öldürecem kendimi artık ama nasıl yapacağım konusunda bir fikrim yok Korkuyorum aslında bir yandan da kaçmaktan. En çokta evden kaçınca nereye gideceğimi bilmiyorum

Sinem
Ziyaretçi
Sinem

19 yaşındayım Ardahan’da yaşıyorum aile içi sorunlarım var evden kaçmak istiyorum ama nereye gideceğimi ne yapacağımı nasıl olacağını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Yukarıdaki iletişim sayfasından da size mesaj gönderdim yardımcı olursanız sevinirim.

İspir
Ziyaretçi
İspir

18 yaşındayım evden kaçmak istiyorum nereye gidebilirim yardımcı olursanız çok zor durumdayım.

E K
Yazar

Bu yoruma kadar herkese dönüş yapıldı. Mail adresi yanlış olanlar var onlara maalesef dönüş yapma imkanım yok bu nedenle mail adresini yazarken hata yapmamaya özen gösteriniz.

Dilek
Ziyaretçi
Dilek

Merhaba mail adresimi gönderdim size acilen evden kaçmak istiyorum yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Acilen gitmem kurtulmam lazım. Yaşım 19.

Yasemin
Ziyaretçi
Yasemin

27 yaşındayım evlendim boşandım çocuğum yok ailevi sıkıntılarım var. Kaçmak istiyorum ancak nasıl kaçacağım ne yapacağım konusunda bir çok -sorunum var. Özel mesajda yazdım yardımcı olursanız sevinirim.

Seda
Ziyaretçi
Seda

Bana mesaj gelmedi sanırım ben yanlış girdim mail adresimi tekrar düzelterek girdim.

E K
Yazar

Arkadaşlar mesajlarınıza cevap verdim. Ancak bazı mail adresleri hatalı girildiği için mesaj iletilemedi diyor. Mail adreslerinizi yazarken hata yapmamaya özen gösterin cevapların sağlıklı iletilmesi için.

Seda
Ziyaretçi
Seda

Bende evden kaçmak istiyorum aile içi sorunlar yüzünden bazı sorunlarım var ama size yazdım yardımcı olursanız.

irfan oksuz
Ziyaretçi
irfan oksuz

Aynen buyuk sehirlerden uzak durun yeter. Gerisi kolay evdn kacmak icin

Handan Kara
Ziyaretçi
Handan Kara

Bunu yaparsam geride ne bırakacağımdan vazgeçip kendimden isteyeceğim ve gelecekte kendim ya da çevremdekiler için daha iyi bir değişiklik yapmak için hepsini kaybetmeye değer midir. Özellikle genç bir yetişkin iseniz, bir şey söylemeden uzaklaşmak, çoğu ailede panik yaratabilir; bu yüzden lütfen akıllıca seçin ve en iyi çözümün geçebileceğini umarım.

Nuri Tokuş
Ziyaretçi
Nuri Tokuş

Kaçmak fazla işe yaramaz. Plansız Çıkarsanız geri dönmek zorunda kalırsınız ve insanlar onları terk ettiğiniz için size kızacaktır.

Kazım Kar
Ziyaretçi
Kazım Kar

Hayır. Ailenizin, arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ve sizin için uygun diğer kişilerin desteği ve rehberliği olmaksızın hayat çok zor ve zahmetlidir.

Mahmut Yıldız
Ziyaretçi
Mahmut Yıldız

evden kaçmak için neden gereksiz? sanki bir aile problemiymiş gibi geliyor, değil mi? 🙂