Evden Kaçmak İçin Ne Yapmalıyım

Evden Kaçmak İçin Ne Yapmalıyım

Evden Kaçmak İçin Önce Sorunlarını Sorunlarını Paylaş  Sayfamızdan Anlat Birlikte Çözüm Bulalım. Evden Kaçmak Sorunları Olan ve Sorunları Çözülmediği Takdirde de Hüsranla Geriye Dönmenizi Sağlayan Zorlu Bir Yolculuktur. Biz Size Kesinlikle ”Evden Kaçma” , ” Evden Kaçılır mı!” Gibi Anlamsız Serzenişlerde Bulunmayacağız. Bu Düşüncede de Değiliz.

Bizim Amacımız İntiharın Eşiğinde Olan İnsanların İntiharı Değil, Yaşamayı Seçme Noktasında Tercihlerini Yaşamaktan Yana Kullanmalarını Sağlamaktır. Yaşa Ve Her Sorun Çözülür. Çünkü Hiç Bir Sorun Sizden Daha Değerli Olamaz. Sizin Üzülmenize Değmez.

Evden Kaçmak İçin Ne Yapmalıyım

Evden Kaçmak İçin Ne Yapmalıyım

Evden Kaçmadan Önce Bu Yolda Ortaya Çıkacak Sorunları Detaylıca Düşünmek Çözümler Bulmak Gerekir. Asla Fevri Davranmayın, Öfkelenmeyin. Bugün Şu Olay Oldu Bugün Evden Kaçmam Lazım Demeyin. O Durumdaysanız, Hemen Bugün Evden Kaçacağım Derseniz de Sorunlarınızı Yukarıda ki Mail Adresinden Bize Anlatın, Hızlıca Çözümler Üretelim.

Kız Olsun Erkek Olsun, Yaşlı Olsun Genç Olsun Herkes Zaman Zaman İçinden Çıkamayacağı Sorunlar Yaşar. Önemli Olan Bu Sorunlardan Mutlu Günlere Uyanmaktır. Karanlık Yollar Aydınlık Sabaha Gidiyorsa Çözüm Olur Ancak. Bu Yolda Sorun Yaşamamanız İçinde Sorunlarınızı İçinize Atmayın, Bize Anlatın Birlikte Çözüm Bulalım.

Belki de Siz Sorunlardan Değil, Sorunlar Sizden Kaçacak. Bununla İlgili Bir Hikaye Vardır Meşhur; Bir Çiftçi Bir Kartal Yumurtası Bulur, Götürür Tavuğun Altına Koyar. Tavuk Civcivleriyle Birlikte Çıkan Kartal Yavrusu da Tavuk Civcivleriyle Birlikte Büyür. Kocaman Olur. Tavukların 5-6 Katı Büyüklükte Olan Kartal Tavuklarla Birlikte Hayvan Pislikleri İçinde Yem Ararken Birden Gökyüzünde Uçan Kartalları Görür ve İçindeki Kartal Ruhuyla İç Geçirerek Şu Kuşlara Bak Ne Kadar Güzel Uçuyor Keşke Bizde Uçabilsek Diye. Oradan Tavuğun Birisi Cevap Verir ” Onlar Kartal Çok Güçlüler, Çok Büyükler Ama Sen Bir Tavuksun” Der ve Kartal Kafasını Hayvan Pisliğine Gömerek Yem Aramaya Devam Eder. Evet Birisinin Ona Sen Kartalsın Demesi Gerekiyor. Sizinde Durumunuz Tam Olarak Böyle. Sorunlar Karşısında Kendinizi Aciz Hissediyorsunuz Ama Belki de Sorunlar Sizin Karşınızda Aciz Kalacak Belki de. Bu Sadece Evden Kaçmanız Açısından Değil. Sizi Evden Kaçmaya İten Sorunlar İçinde Böyle. Belki de Kartal Olduğunuzu Anlasanız Size Sorun Olan Kişiler Evden Kaçmak Zorunda Kalacak. Yada Uçup Sorunlardan Kaçmayı Öğreneceksiniz.

Her Ne Şartta Olursa Olsun Sorunlarınızı Bize Anlatın Yukarıda ki Mailden Birlikte Çözüm Bulalım.

Sevgilerle.

Kimler Neler Demiş?

12 Yorum - "Evden Kaçmak İçin Ne Yapmalıyım"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Kayra
Ziyaretçi
Kayra

37 yaşındayım evliyim evden kaçmak istiyorum . Koca şiddetinden bıktım ama evden kaçarken bunu kanunlara uygun yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Mailim yok whatsapp numaramı gönderdim dönüş yaparsanız sevinirim.

Class
Ziyaretçi
Class

25 yaşında kızım ailemden hep şiddet gördüm artık canıma tak etti evden kaçmak istiyorum nasıl kaçacağımı bimiyorum bilgi verirmisiniz. Reşitim sonuçta kimse karışamaz ama diğer sorunlar konusunda bilgi almak istiyorum. Telefonumu yazdım size. Whatsappta açık ararsanızda olur.

hatice
Ziyaretçi
hatice

Ben 18 yasindayim evden kacmak istiyorum ama evden kacmak icin ne yapmaliyim bilmiyorum. Sorun paylas sayfasindan yazdim yardimci olursaniz sevinirim. Haber bekliyorum.

Ender
Ziyaretçi
Ender

Merhaba öncelikle. Aile içi sorunlarım var. İstenmiyorum ailemde evden gitmek zorundayım. Artık aile içi sorunlardan bıktım usandım. Bir kovalamadıkları kaldı ancak nereye gideceğimi bilmiyorum, ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olmanızı istiyorum bir akıl verin. İletişim sayfasından da yazdım size. Cevap bekliyorum .

Turan
Ziyaretçi
Turan

Merhabalar gerçekten evden kaçmak üzerine site yapmış olmanız süper. Bunun sorununu çeken insan çok. Ben yıllardır üvey baba ile sorunlar yaşıyorum , yeni 18 yaşıma girdim artık evden kaçmak istiyorum kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum ama ne yapacağımı bilemiyorum. İletişim sayfasından size yazdım mail adresimi filan yardımcı olun lütfen ne yapacağım ben.

GilrMirl
Ziyaretçi
GilrMirl

18 yaşındayım evden kaçmak istiyorum ama ne yapacağımı nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz özelden de yazdım sizden cevap bekliyorum.

Alis
Ziyaretçi
Alis

(Hiç Bir Sorun Sizden Daha Değerli Olamaz) diyorsunuz ama hayat bazen çekilmez hale geliyor. Kimsenin taktığı olmuyor bizi ve sıkıntılarımızı. Herkeste bir boşvermişlik.

Firarperest
Ziyaretçi
Firarperest

Merhaba. Ben 32 yaşındayım evliyim. Aile içi şiddet aşağılama evden kaçmak istiyorum. Evden kaçınca ne yapacağımı bilmiyorum. Size yazdım dönüş yapmanızı bekliyorum.

Neva
Ziyaretçi
Neva

24 yaşındayım aile içi sorunlardan bunaldım evden kaçmaktan başka bir çarem yok kafama takılan soruları size sordum cevap bekliyorum yardımcı olmanızı istiyorum.

gigigirl
Üye
gigigirl

Valla bende 18 imi bekliyorum bir gün bile durmayacam.

aley
Ziyaretçi
aley

bende ya