Evden Kaçınca Yapılması Gerekenler

Evden Kaçınca Yapılması Gerekenler

Evden kaçmayla ilgili  Sorunlarını Paylaş sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.
Evden Kaçınca Yapılması Gerekenler Konusunda ki Planınızı Evden Kaçmadan Yapmanız Gerekmektedir. Bu Konuda Yardım İste Sayfamızdan Sorunlarınızı Bize Anlatın Birlikte Çözüm Bulalım.

Evden Kaçtığınızda Çeşitli Sorunlar Ortaya Çıkacaktır. Gideceğiniz Şehir, Kalacağınız Ev, Para, Size Sahip Çıkacak Kişiler Gibi Birçok Konu Sorundur. Bu Sorunları Aşmadan Çıkacağınız Her Yolculuk Sizi Hüsrana Sürükler.

Evden Kaçınca Yapılması Gerekenler

Evden Kaçınca Yapılması Gerekenler

İllaki Evden Kaçmak için Yapılması Gerekenleri Merak Ederseniz.

Önceden Kiraladığınız Eve Yerleşmek

Evinizin Olduğu Bir Bölgede Hızlıca İş Bulmak

İzinizi Kaybettirmek

Ancak Bunların Tamamı Önceden Planlanacak Meseleler ve Evden Kaçtıktan Sonra Bunları Planlamak Mümkün Değildir. Sorunlarınızı Yukarıda Verdiğim Mail Adresinden Bize Anlatın Birlikte Çözüm Arayalım. Biz Her Gün Onlarca İnsanla Aynı Konudan İrtibat Halindeyiz. Çeşit Çeşit Yaşam Hikayeleri, Sorunlar ve Çözümler Görüyoruz. Sizlere Bu Konuda Yardımcı Olmak İsteriz. Sevgilerle…

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum - "Evden Kaçınca Yapılması Gerekenler"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Işıl
Ziyaretçi
Işıl

18 yaşındayım sorunlu bir ailenin bir kızıyım. Evden kaçmak istiyorum. Artık kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum. Ama nasıl evden kaçacağım konusunda hiçbir fikrim yok. Yardımcı olmanızı rica ediyorum. Soracağım sorular var. Mail adresimden bana ulaşırsanız sevinirim.

nil
Ziyaretçi
nil

merhaba ışıl insta dan **** a yazarsan çok iyi olur.

Sibel
Ziyaretçi
Sibel

17 yaşındayım evden kaçmak istiyorum. Ailevi sorunlarımdan bunaldım. evden kaçınca ne yapmam gerektiği hakkında bilgim yok yardımcı olur musunuz. Formdan yazdım size . Sibel gmail olan

nil
Ziyaretçi
nil

insta da ***** a yazarsan sevinirim belki birbirimize yardım edebiliriz

Hayal
Ziyaretçi
Hayal

Merhaba 22 yaşındayım Bursalıyım ciddi aile içi sorunlar yaşıyorum bu nedenle de evden kaçmak istiyorum ancak evden kaçınca neler yapılacağını bilmiyorum. Nereye giderim nasıl çalışırım gibi. Bilgi verirseniz sevinirim. Özelden de yazdım

Haldun
Ziyaretçi
Haldun

Merhaba hayal. mail adresini ver konuşalım.

Kübra Kara
Ziyaretçi
Kübra Kara

Evden kaçınca yapılması gerekenleri birine danışın o şekilde hareket edin. Aksi durumda istenilmeyen durumlar ortaya çıkabilir.

Hülya
Ziyaretçi
Hülya

Evden kaçınca ilk yapmanız gereken size sahip çıkacak kişiyi aramaktır. Gerisini o halletmeli. Gerçekten böyle. Sahip çıkan yoksa zor..

Gülden Koçyiğit
Ziyaretçi
Gülden Koçyiğit

Hayır ! Kazandığınızdan fazlasını kaybedeceksiniz. Herhangi bir yer, şey veya kişiden kaçmak sadece kötü bir fikirdir, karşı koyun, savaşın ve hayatta kalın ancak korkakça kaçmayın, onurlu bir şekilde ayrılmayın ve bu nedenle yeterince bağımsız olun.

Hayri Budak
Ziyaretçi
Hayri Budak

Dinle, biliyorum bazen hiç kimsenin umurunda değilmiş gibi geliyor. Ancak insanlar umurunda! Annen, baban, kardeşlerim, kız kardeşlerim, teyzeler, amcalar, kuzenler, büyükanne, grandpalar, vb. Değilse, beni ve tüm 7 Kupayı önemsiyoruz! Ne olursa olsun senin için burada olacağız. Bağırsak hissinizin “incinmeden önce çıkmanız” gerektiğini söyleyen rahatsız edici bir durumdaysanız,