Evden Kaçınca Kalacak Yer

Evden Kaçınca Kalacak Yer

Evden kaçmak isteyen birisinin ilk planlaması gereken kaçtığında kalacağı yeri bulmaktır. Kalacak yer bulunmuşsa diğer sorunlar biraz daha çözülebilir olacaktır.

Not : Yeni açılan ücretsiz kalacak yer dayanışması sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. http://www.evdenkacmak.com/ucretsiz-kalacak-yer-dayanismasi/

18 yaşına gelip evden ayrılmak isteyen insanların genelde en büyük sorunu kalacak yer sorunudur. İnsanlar bu arayışlarını İnternet’te ”evden kaçınca gidilebilecek yerler” ”evden kaçmak istiyorum nereye gidebilirim” ”Evden kaçsam nerede kalabilirim ” ”evden kaçsam nereye giderim” ”evden kaçan kadın nereye gider” gibi sözlerle arayarak yaparlar.  Çünkü malumdur ki kalacak yer bulmadan evden çıkmak risklidir.

Evden Kaçınca Kalacak Yer

Evden Kaçınca Kalacak Yer

Reşit Olmayanlara : 18 yaşına girmemiş kişilerin evden kaçmaları tavsiye edilmediği gibi yukarıdan talepte bulunmaları durumunda da dikkate alınmayacaktır. Sorunlarınız varsa başka şekilde bir çözümü mutlaka vardır. Evden kaçmak sizi hukuki olarak sıkıntıya sokacaktır. Diğer sorunlarınızı yukarıda ki sorunlarını paylaş sayfasından bize ulaştırabilirsiniz.

Evden kaçmak yani ayrılmak isteyen kişiler maddi sorun yaşayabileceği için evim var arkadaş arıyorum diyenler ilk zamanlarda 2-3 ay idare edebilmeli. Parası olmadığı durumlarda destek çıkabilmelidir. Ki yeni evden ayrılmış birisi ayağa kalkabilsin hayata tutunsun.  Kalacak yer arıyorum diyen insanlar için kalacak yeri olanlarla konuşurken yine maddi sorunlar olduğu zaman size en az 1-2 ay tolerans gösterebilecek insanlar olmalıdır. aksi durumda her şey paradır diyen insanlarla aynı evde yaşamak zor olabilir. 

Peki talep gönderirken nasıl gönderilmelidir. Yukarıda ki formda eklemek istediğiniz kısma gitmek istediğiniz yani en azından öncelik olarak gitmek istediğiniz şehir ya da şehirleri belirtin. Bu şekilde size daha uygun kişilerle konuşursunuz. 

Kimler Neler Demiş?

26 Yorum - "Evden Kaçınca Kalacak Yer"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
gizlikişi
Ziyaretçi
gizlikişi

18 yaşından küçüğüm evden kaçınca otelde kalsam olur mu??

Savaş
Ziyaretçi
Savaş

18 yaşındayım İstanbulda yaşıyorum kalıcak yeri olan varsa haber versin

Adil
Ziyaretçi
Adil

Merhaba adanada yaşıyorum yıllardır ailemle sorunlarım var 18 yaşına yeni girdim evden kaçmak istiyorum ne olur bir bilgi verin. Şimdiden teşekkürler.

Hülya
Ziyaretçi
Hülya

Size formdan yazdım 5 dakika önce burdanda yazıyorum 18 yaşındayım evden kaçmak istiyorum ne olur yardım edin nasıl kaçacağım konusunda sıkıntılarım var. Cevap bekliyorum.

Özge
Ziyaretçi
Özge

22 yaşındayım evden kaçmak istiyorum beraber kaçmak isteyen olursa mail yazsın irtibat kuralım.

Emine
Ziyaretçi
Emine

17 yaşındayım 18 yaşına girmeme 6 ay var dikkate almayız demişsiniz ama ne olur bir akıl verin 6 ay daha katlanmak mümkün değil artık sorunlara. Çileden çıkarıyorlar iyice yok okula göndermem yok evlendirecem, okul bitti hala okula göndermem diye tehdit ediyorlar. Kalın kafalı bir ailem var ne olur yardımcı olun iletişimden yazdım size cevap verirseniz sevinirim.

Hüseyin
Ziyaretçi
Hüseyin

Merhaba İzmir’de yaşıyorum aile içi sorunlarım malum üvey baba sorunları aile içi şiddet her türlü istememezlik işte kısaca evden kaçmak istiyorum netice olarak..Ama nasıl yapacağımı nereye gideceğimi vs bilmiyorum artık iyice hayattan bıktım sizden yardım istiyorum yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

Hülya
Ziyaretçi
Hülya
Evden kaçsam nereye gidebilirim ne yapabilirim? Aklımda bir plan var. Fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum tek istediğim ailemi görmemek evet size ergen gibi gelecek ama ne çektiğimi ben biliyorum herkesin sıkıntı si kendine ben evden gitmek istiyorum ya da onlar gitsin onlar gitmeyeceğine göre.. fakat öyle bir plan yapmalıyım ki beni bulmamaları lazım sizce bulsalar 18 yaşındayım ben istemesem beni alamazlar değil mi? Babam annem sürekli kavga tartışma halindeler. Babam hep parasıyla hava atıyor iste diyor ki benim evimde benim paramla yaşadığın surece benim dediğim her şey olacak falan filan ben parasız ama huzur istiyorum resmen ben hep gülen bir kızdım… Devamını Oku »
AsiGİrl
Ziyaretçi
AsiGİrl

Ailemden nefret ediyorum özellikle annemden, O da benden nefret ediyor sürekli bağırıyor. En küçük şeyde bana bağırıyor babama söylüyor ikisi de bana kızıyor ben artık dayanamıyorum. Yemekte ne olduğunu sorsam bile sana ne diyor. Kız kardeşim var ona sürekli para veriyorlar her dışarı çıktığında fazla fazla para veriyorlar ama bana sınavım için bile para vermediler dışarı çıkmama izin vermiyorlar ne yaptım bilmiyor. Evden kaçsam da gidecek yerim yok kendimi odaya kapatınca kızıyorlar kapıya vuruyorlar yeter bıktım artık. İsmimi ekledim yardımcı olursanız sevinirim.

İSİMSİZ
Ziyaretçi
İSİMSİZ

hangi şehirde yaşıyorsun bende kaçıcamda ve kaç yaşındasın

Ayşe
Ziyaretçi
Ayşe

18 yaşındayım. Beni sevmeyen bir anne ve bir erkek kardeşle yasıyorum. Cok mutsuzum şiddet görüyorum ve bu yüzden evden kaçmak istiyorum. nereye gidebilirim bir şeyler önerir misiniz. Arkadaşım kaçma diyor ama gerçekten çok mutsuzum sizce nereye gidebilirim

Derya
Ziyaretçi
Derya

Ailem bana iyi şartlar sunamıyor evden kaçmak istiyorum nereye gidebilirim? evden kaçınca nerede kalabilirim bir fikrim yok yardımcı olurmusunuz

Osman
Ziyaretçi
Osman

Evden kaçsam nerede kalabilirim bilmiyorum bu nedenle size yazdımcevap bekliyorum teşekkürler

Genco
Ziyaretçi
Genco

Dediğiniz gibi evden kaçınca gidilebilecek yerler hakkında sorun yaşıyorum talep ekledim yardımcı olursanız bekliyorum

Turgay
Ziyaretçi
Turgay

18 yaşındayım evden kaçmak istiyorum ama kalacak yer sorun olduğu için cesaret edemiyorum talepte bulundum. Sizinde ilgilenmenizi bekliyorum acilen kaçmam lazım evden yoksa sıkıntı.

Giray
Ziyaretçi
Giray

17 yaşındayım 1 ay sonra 18 yaşına gireceğim evden kaçmak istiyorum. Ekledim adımı, dönüş yaparsanız sevinirim. Zaten 18 yaşına girdim sayılır.

Filiz
Ziyaretçi
Filiz

35 yaşında bayanım evliydim ama artık bunaldım ayrılacağım ama nereye giderim bilemiyorum. Birlikte ev kiralamak isteyen olursa ekledim

FreedomGirl
Ziyaretçi
FreedomGirl

18 yaşına yeni girdim evden ayrılmak istiyorum sizinde dediğiniz gibi kalacak yer gidecek yer sorun . Benim gibi evden ayrılmak isteyenler varsa size talep gönderdim.

Levent
Ziyaretçi
Levent

Bu iyi olmuş evden ayrılanlar için bende ismimi ekledim.

Öykü
Ziyaretçi
Öykü

Arkadaşlar istanbuldayım.25 yaşında bayanım, Kalacak evim var. Ev kiraları çok pahalı olduğu için evime bayan arkadaş arıyorum. Talep ekledim. İlgilenirseniz.

Esra Kurt
Ziyaretçi
Esra Kurt

Merhaba 19 yaşındayım Konya’da yaşıyorum kalacak yer arıyorum. Yukarıdan talep ekledim ilgilenirseniz sevinirim.

Aslan Kul
Ziyaretçi
Aslan Kul

Talep ekledim. 21 yaşındayım kastamonuluyum hangi şehir olduğu farketmez gitmek istiyorum. Kalacak yer arıyorum.