Evden Kaçarken Ne Alınır

Evden Kaçarken Ne Alınır

Evden Kaçarken Ne Alınır? Paran Varsa Her Şeyi Alabilirsin. Paran Yoksa Ne Alırsan Al Atacaksın Nasılsa Çöpe Hiçbir Şey Alma. Evet Evden Kaçarken Evden Alacağınız Eşyalardan Çok Evden Kaçmanın Getireceği Sorunları Çözmüş Olmanız Önemlidir.

Sorunları Çözmüşseniz Ne Kadar Çok Eşya Alırsanız Yanınıza O Kadar İyi. Hatta Evi Yüklenip Götürseniz de Olur. Ancak Paranız Yoksa Hiçbir Eşyaya Dokunmayın Ziyan Olmasınlar Yollarda. Nasılsa Hepsini Çöpe Atacaksınız.

Genel olarak evden kaçarken bir çanta içine günlük hayatta kullanacağınız kıyafetlerinizi alabilirsiniz. Kıyafet haricinde fazla da bir şey almak gerektiğini sanmıyorum. Özel kullandığınız eşyalarınız varsa onlardan alabilirsiniz.

Evden Kaçarken Ne Alınır

Evden Kaçarken Ne Alınır

Evden Kaçmak Eşya Gerektiren Bir Olay Değildir Aslında. Evden Kaçmak Sorunların Bitirilmesi İle İlgili Eşyayı Sevmeyen Bir Yolculuktur. Sizde Bu Yolculukta Eşyaya Gerek Duymazsınız.

Ayrıca evden kaçarken ne yapılmalı, evden kaçarken yanına ne almalıyız, evden kaçmak için gerekenler, evden kaçarken yazılan mektuplar, evden kaçtıktan sonra ne yapılır, evden kaçınca yapılması gerekenler, evden kaçma planları gibi aramalarda yapabilirsiniz sitemizde.

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "Evden Kaçarken Ne Alınır"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Dilek
Ziyaretçi
Dilek

Merhaba evden kaçmak istiyorum. 18 yaşındayım kaçarken yanımıza ne almalıyız gibi bir konuda sorunlarım var size yazdım formdan da yardımcı olmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

ismail Lale
Ziyaretçi
ismail Lale

Evden kaçarken para ve eşya başkada birşeye ihtiyacınız yok gibi. Ama tabi gidecek şehire vs. duruma göre değişir.

Fulya Kor
Ziyaretçi
Fulya Kor

Evden kaçarken yanına para, günlük kullandığın eşyalar, bir tane çanta. Birde en önemlisi size sahip çıkacak birisi. Her sorunun üstesinden gelirsiniz.

Mahmut Kiraz
Ziyaretçi
Mahmut Kiraz

Evden kaçmak ciddi bir anlaşma. Genç yaşta kendim evden kaçtıktan sonra, bunu yaparak daha fazla insana zarar verdiklerini ve yalnızca daha kötü şeyler yaptığını farkettim. Anne babanın sizi otomatik olarak bağladığı filmler gibi değil. Evden kaçmak, fark ettim ki, sorunlarımdan kaçıyordum. Evden kaçmayı düşünecek olan herkese, kaçma sürecinde zarar vereceğiniz şeyleri düşünmek için biraz zaman ayırın; bunun gerçekten risk altında olup olmadığını öğrenin.

Şerife Doğan
Ziyaretçi
Şerife Doğan

iyi bir fikir değil, karşılaştığınız sorunlar bir yetişkinle konuşmanız gerektiğini tahmin ettiğiniz gibi gitmeyin