Duyuru

Duyuru Sayfasına Hoş Geldiniz


Mail Adresini Yazarken Yapılan Hata

Arkadaşlar Sorunlarını Paylaş sayfamızdan mesaj gönderirken mail adresini yanlış yazan arkadaşlar oluyor. ve sık yapılan yanlışlar ise noktalama işaretlerini yanlış koyuyorsunuz bizde tahmin edemiyoruz. Cevap yazıyoruz gönderiyoruz ama gönderilemedi diye yanıt geliyor. Cevap alabilmeniz için mail adresinizi yazarken hata yapmamaya dikkat edin.


Telefondan Siteye Girenler

Cep telefonu teknolojisi daha çok gelişmediği için yapılan sitelerin tamamını gösteremiyor size.  Eğer imkanınız varsa EvdenKacmak.Com sitesini telefondan değil bilgisayardan takip etmenizi öneririz. Mesela yapılan yorumlar bilgisayardan bakılınca sitede görülüyor ancak telefonda son yorum yazanlar görünmüyor. bu gibi telefon teknolojisine bağlı birçok kısıtlama yaşanıyor telefondan sitelere girince.


Telefondan Bilgisayar Gibi Girmek

Telefondan siteye giriyorsunuz ama siteyi tam kullanmak istiyorsunuz. Mesela son yorum yazanları vs. Görmek istiyorsunuz. Bunu telefondan yapmak mümkün. Biraz zorda olsa yapılabiliyor. Siteye telefondan girin, hangi sayfada olduğunuz önemli değil en alta ini Mobil ve Masaüstü yazısı var. Masaüstüne tıklayınca site telefonunuzda bilgisayarda göründüğü gibi açılacaktır.Biraz kullanımı zor olsa da bilgisayarda ki siteyi tam özellikleriyle kullanabilirsiniz.


Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar